DGS (DİKEY GEÇİŞ SINAVI) HAZIRLIK SİSTEMİ

DGS ( DİKEY GEÇİŞ SINAVI ) HAZIRLIK SETİ güncel müfredat içeriğine uygun bir şekilde ve sınavlarda çıkan soru ağırlıklarına göre hazırlanmıştır. 

DGS hazırlık seti kitap içerikleri, videolar, deneme sınavları ve çıkmış sınav sorularından oluşmaktadır. 

DGS HAZIRLIK SİSTEMİ KİTAP İÇERİKLERİ; Türkçe, Matematik ve Geometri derslerine ait geniş konu anlatım ve zengin soru örneklerinin yer aldığı kitapların PDF dokümanları sitede yer almaktadır. Alanında uzman öğretmenler tarafından titizlikle hazırlanmış ve geçmiş DGS sınavları da göz önünde bulundurularak müfredat oluşturulmuştur. 

DGS HAZIRLIK SİSTEMİ VİDEOLARI; Alanlarında uzman öğretmenlerin konu anlatım ve soru çözümlerinin yer aldığı videolar sınava hazırlık sürecinde önemli bir destek materyalidir. Anlatımlar, video parçaları halinde kaydedilmiş olup ilgili üniteler altından konulara kolayca ulaşılabilmektedir.

DGS HAZIRLIK DENEME SINAVLARI; Sistemde 5 adet deneme sınavı kitapçığı bulunmaktadır. Sınava hazırlanan öğrenciler için deneme sınavları her zaman kendini test etme anlamında çok önemlidir. DGS HAZIRLIK SİSTEMİ içindeki deneme sınavları da geçmiş deneme sınavları taranarak ve soru dağılımları incelenerek hazırlanmış sorulardan oluşmaktadır.